Od roku 1985

Nábytok PAVLOV

O nás

Výrobca nábytku s dlhoročnými skúsenosťami

Sme špecialisti na zákazkovú výrobu nábytku so skúsenosťami na trhu už od roku 1985. Sme rodinná firma a kladieme dôraz na spokojnosť našich zákazníkov. Nábytok vyrábame na mieru u nás v dielni. Okrem výroby zabezpečujeme aj montáž a dodávku nábytku až k Vám domov. Ponúkame: vstavané skrine, kuchyne, spálňový nábytok, obývačkové steny, postele, kancelársky nábytok a iný nábytok podľa požiadaviek našich zákazníkov. Všetky výrobky vyrábame na mieru z laminovaných dosiek a kvalitného kovania. Fóliované, striekané, laminované dvierka, pracovné dosky, drezy a drôtený program zabezpečíme podľa želania zákazníka.

Cenovú ponuku spolu s návrhom a odborným poradenstvom ponúkame nezáväzne a bezplatne u nás, alebo u Vás doma. Vďaka nášmu individuálnemu prístupu k zákazníkovi dokážeme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Na náš nábytok ponúkame záruku 5 rokov. 

logo-PAVLOV-about

Dlhoročné skúsenosti

Individuálny prístup

Vysoká kvalita našich výrobkov

Spokojnosť zákazníkov

Náši spokojní zákazníci sú našou reklamou

Uvedomujeme si, že kúpa nového nábytku je dlhodobé rozhodnutie. Nábytok budete používať denne po dobu 10 či 20 rokov. Výrobe nábytku na mieru sa venujeme od roku 1985. Aj vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme zaručiť, že náš nábytok Vám vydrží. Našim dôkazom o kvalite sú naši zákazníci a ich skúsenosti. Najviac nových zákazníkov získame práve prostredníctvom odporúčania zo strany ich známych.

"Vstavané skrine využijú Váš priestor naplno. My Vám poskytneme odborné poradenstvo, dlhoročné skúsenosti, individuálny prístup a montáž. Nábytok vyrábame u nás v dielni podľa individuálnych potrieb našich zákazníkov."

Nábytok PAVLOV
Zavolajte nám

0905 277 858

Naša adresa

Zbehy 35, 951 42

Napíšte nám

pavlov.milos@gmail.com